خلاصه پرفروش ترین کتاب های روز جهان در رابطه با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات.

میلیونر سرمایه گذار در بخش املاک و مستغلات کتابی است که در سال 2005 به چاپ رسید و دیری نگذشت که با استقبال عموم به صدر جدول پرفروشترین کتاب در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات قرار گرفت.نویسنده گان این کتاب Gary Keller و Dave Jenks و Jay papasan می باشند.

کلر یک میلیونر خودساخته و بنیانگذار Keller Williams Realty International ، بزرگترین حق بیمه املاک و مستغلات توسط تعداد زیادی از نمایندگی ها در جهان است. كلر ویلیامز كه در سال 1983 تأسیس شد ، جزئی از رتبه برتر 5000 مجله است.

 

راههای کلیدی / درسهایی که یاد گرفته اید

 • میلیونر سرمایه گذار در املاک و مستغلات با یادگیری روش سرمایه گذاری و سرمایه گذاری برای برنده شدن ، شانس موفقیت کسب و کار خود را افزایش می دهد.
 • تفکر بزرگ: مدلهای بزرگ با اهداف بزرگ منجر به موفقیت بزرگ می شوند.
 • پنج مدل از سرمایه گذاران املاک و مستغلات میلیونر: ارزش خالص ، مالی ، شبکه ای ، هدایتی ، تملیکی
 • سه گانه پویا از CTN: معیارها ، شرایط ، شبکه
 • چهار مرحله سرمایه گذاری در املاک و مستغلات میلیونر: میلیونر فکر کنید ، میلیونی خرید کنید ، یک میلیون تصاحب کنید و یک میلیون دریافت کنید.

خلاصه قسمت اول ، قسمت دوم و قسمت سوم

در این کتاب  432 صفحه ای خلاصه ای را از فصول 1 تا 3 به صورت زیر  خدمت خوانندگان مطرح می کنیم.

قسمت اول: رسم دوره

نویسنده قسمت اول را با مشاهده اینکه قهرمانان شانس بازی را از دست می دهند آغاز می کند زیرا آنها استادان استراتژی و مذاکره هستند. به عبارت دیگر ، در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات چیزی به نام “شانس” وجود ندارد ، هر چند که هر لحظه ممکن است سرمایه گذاران چیزهایی پیدا کنند که خارج از کنترل آنها باشد.

قدرت اهداف بزرگ

هنگامی که یک مانع رخ می دهد ، سرمایه گذاران موفق این امر را به عنوان بخشی از منحنی یادگیری طبیعی برای رسیدن به بالاترین سطح دستاورد خود . آنها از فرآیند ئرنظر می گیرند و در تفکر ، برنامه ریزی و ساخت فرصت از آن استفاده می کنند تا فرمول موفقیت شخصی را برای اهداف بزرگ ایجاد کنند:

     اهداف بزرگ

     مدل های بزرگ

     موفقیت بزرگ

با استفاده از قدرت مدلهای اثبات شده در آزمایش و خطا ، سرمایه گذاران می توانند از سطح دستیابی خیلی بیشتر در امتداد منحنی یادگیری شروع کنند. اصلاح خطا ها به مرور منجر به ارتقاء آگاهی و استفاده از آن جهت نیل به دستاورد های درخشان آتی می شوند.

سه گانه پویای سرمایه گذاری – CTN

در قسمت اول ، کلر همچنین درباره اهمیت اصل پارتو ، که به عنوان قانون 80:20 نیز شناخته می شود ، بحث می کند. این قانون تصریح می کند که 80٪ از نتایج ما از 20٪ اقدامات ما ناشی می شود بنابراین باید جهت انجام امور این مبحث را نیز درنظر داشته باشیم.

CTN یا معیارها ، شرایط ، شبکه – به “سه گانه پویا سرمایه گذاری” معروف هستند.

معیارها و شاخص ها

به کالا یا خدمات خریداری شده اطلاق می شد  و بخشی اساسی از استراتژی سرمایه گذاری است و دست  برای مذاکره باز نیست. معیارها به عنوان فیلتر فرصت عمل می کند تا خریدهای بالقوه دارایی را که بیشترین فرصت و کمترین خطر را دارند ، شناسایی کند.

مقررات

در ایتدا تعریف کنید که چگونه می توانید ویژگی آینده نگر مطابق با معیارهای خود را به  فرصت معامله تبدیل کنید. شرایط شامل عوامل قابل مذاکره از قبیل قیمت پیشنهاد ، پیش پرداخت و نرخ بهره ، انتقال ، اشغال و در اختیار داشتن چهارچوب هزینه ها و کنترل آن  است. هنگام مذاکره در رابطه با شرایط ، به خاطر داشتن این موضوع  بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که خرید درست به معنای گرفتن شرایط مناسب است ، زیرا پول در املاک و مستغلات وارد معامله می شود ، نه بیرون آمدن.

شبکه

شبکه شما از افرادی تشکیل شده است که به شما در یافتن معاملات مناسب و انجام آنها کمک می کنند. بسیاری از افراد به اشتباه به اسطوره سرمایه گذار “گرگ تنها که نام کتابی به همین مضمون است” ونماد شخصی است که به تنهایی کارآفرینی می کند  باور دارند. با این حال ، هنگامی که نویسنده این کتاب در حال تحقیق در مورد سرمایه گذار املاک و مستغلات افراد میلیونر بود ، متوجه این مهم شد که بهترین سرمایه گذاران املاک و مستغلات روابط خود را با مردم توسط شبکه های مردمی گسترش می دهند.

The Millionaire Real Estate Investor

چهار مرحله رشد در مسیر به یک میلیون

میلیونر سرمایه گذار در املاک و مستغلات از یک مدل بنیادی استفاده می کنند تا مسیر خود را به 1 میلیون دلار اول و بعد از آن برساند.

برای موفقیت در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، از مدل بنیادین بیندیشید استفاده می شود در این مدل، سه طرف مساوی مثلث یا معیارها ، شرایط و شبکه مشخص شده اند. درون مثلث ، از پایه شروع می شود و تا مرحله بالا ادامه می یابد ، چهار مرحله رشد عبارتند از:

 1. فکر
 2. خرید
 3. مال خود
 4. پاداش و دریافت وجه حاصل از سرمایه گذاری

در بالای مثلث مدل بنیادی “دریافت” است. برخی از سرمایه گذاران ممکن است به جایی برسند که از گردش مکرر نقدی که ساخته اند راضی باشند و تصمیم به خروج از مشاغل گرفته و از ثمره کار خود لذت می برند. دیگران ممکن است تصمیم بگیرند منتظر بمانند ، کار خود را بسازند و در آینده حتی بیشتر دریافت کنند.

اسطوره ها و تفاهم ها

در بطن جامعه  بیشتر مردم می دانند که می توانند و باید کار بسیار بهتری را برای ساختن ثروت و آزادی مالی خود انجام دهند.

بیشتر مردم همچنین تسلیم اسطوره ها – یا منطقی سازی ها و بهانه ها می شوند و دلیل  آن این است که ، ترس ها در ما تعلیم دیده می شوند و رشد میکنند و بالغ می شوند و یکی از بزرگترین سوء تفاهم ها این است که اکثر مردم معتقدند داشتن شغل برای ساختن ثروت مالی کافی خواهد بود.

آنها متعهد به این هستند که برای شخص دیگری سخت کار کنند و باتوجه به حاشیه امنیت خود صرفه جویی کنند و به مراقبت های اجتماعی وابسته باشند تا از بقیه مراقبت کنند .

از طرف دیگر ، سرمایه گذاران واقعی از زمان به نفع خود استفاده می کنند. آنها بارها و بارها فکر می کنند ، می خرند و مالک می شوند. در زمان 50 سالگی – سنی که درآمد متوسط ​​کارگر شروع به کاهش می کند – سرمایه گذاران واقعی جریان نقدی غیرفعال زیادی دارند که  همچنان در حال افزایش است.

تفکر موفق شامل فکر کردن به اهداف بزرگ ، فکر کردن به پول ، فکر کردن به ارزش خالص و املاک و مستغلات ، ارزش تفکر و معاملات و عملکرد تفکر است.

کالر همچنین ما را با قانون نینا و اهمیت مشاهده وضعیت وضعیت شما آشنا می کند. نینا یک مربی شخصی است و توضیح می دهد که چقدر وضعیت سلامتی جسمی ما مهم است. عادات کوچک مانند ایستادن یا نشستن در نهایت در رفتار ما متجلی می شوند و در نهایت با تبدیل شده به عادت به مشکلات بزرگی تبدیل می شوند.

در زمینه ثروت شخصی ، كلر از قانون نینا برای توضیح اهمیت وضع مالی برای رفاه مالی ما استفاده می كند. وقتی تصمیمات کوچکی از قبیل صرف هر روز کمی کمتر یا بازگشت یک تماس تلفنی دیگر قبل از اینکه آن را یک شب بخواهید عادت دهید ، به زودی مراحل تصمیم گیری های مالی بزرگتر و بهتری را تعیین می کنند.

یک میلیون بخرید

پول در املاک و مستغلات در زمان خرید ملک انجام می شود ، نه هنگام فروش. پنج مدل در این بخش – ارزش خالص ، مالی ، شبکه ، تولید ، هدایت و دستیابی – همه مدلهای اثبات شده ای هستند که به شما اجازه می دهند از اشتباهات دیگران بیاموزید:

    خالص مدل ارزش نشان می دهد که شما باید در طول مسیر به محلی که بیشترین رشد اقتصادی و ارزش خالص را دارد ، پول را هدایت کنید.

    مدل مالی از سهام عدالت تشکیل شده است که ارزش خالص شما را از طریق افزایش قیمت همراه با بازپرداخت بدهی افزایش می دهد ، در حالی که رشد جریان نقدی جریان پایدار از درآمد منفعل را فراهم می کند.

    شبکه مدل چگونگی ایجاد تیم رویایی خود را با اعضای قابل اعتماد از حلقه داخلی مربیان و شرکای خود ، حلقه پشتیبانی شما از متخصصان مانند وکلا و نمایندگان املاک و مستغلات و دایره خدمات شما افرادی که وظایف خاص ملکی مانند پیمانکاران یا افسران سپردن

    از مدل تولید و هدایت برای تولید خواص سرمایه گذاری استفاده می شود و در حال ایجاد چهار سؤال اساسی است: من به دنبال چه چیزی هستم ، چه کسی می تواند به من کمک کند تا آن را پیدا کنم ، چگونه اموال یا افراد مرتبط با آن را پیدا کنم ، و کدام ویژگی ها فرصت های واقعی هستند؟

    Model Acquisition بر خرید درست و متمرکز ساختن پول خود متمرکز است و خاطرنشان می کند که بخر و نگه دار گزینه واقعی ثروت مالی برای سرمایه گذاری است.

تصاحب یک میلیون

یکی از مهمترین اقدامات لازم برای برداشت از این بخش این است که سرمایه گذاران باید هنگام خرید خوب فکر کنند. یک واحد می تواند یک خانه یک نفره ، دو آپارتمان در یک دوبلکس یا 12 آپارتمان در یک ساختمان چند طبقه بزرگتر باشد.

هر واحد نشان دهنده یک جریان نقدی در سمت درآمد است. از طرف هزینه ، زمان ، تمرکز ، هزینه و مسئولیت وجود دارد. با گذشت زمان ، سرمایه گذاران املاک و مستغلات میلیونر ، ارزش سرمایه گذاری خود را به حداکثر می رسانند تا به حداکثر رساندن جریان نقدی و به حداقل رساندن مدیریت بپردازند و همچنین در همین  حین از خود در قبال تغییر کوتاه مدت در بازار اجاره ، محافظت می کند.

پاسخگویی به پول خود با دادن یک اخلاق کاری ، چشم انداز منحصر به فرد دیگری را برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات فراهم می کند. سرمایه گذار املاک و مستغلات میلیونر چهار شرط پول را ذکر می کند:

 • Dead Money  یا پول مرده  که بازده کمتر از نرخ واقعی تورم یا پایین تر است.
  • Safe Money با پول امن  بازده متوسطی درست کمی بالاتر از نرخ واقعی تورم ایجاد می کند
 • پول سالم بازده بین 9 تا 12 درصد بیش از تورم ایجاد می کند
 • پول ثروتمند بازده ای تا 20 درصد بیش از نرخ واقعی تورم ایجاد می کند، و روشی است که سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای ساختن ثروت واقعی پول را به کار می اندازند.

یک میلیون دریافت کنید

آنچه کلر در این بخش نشان می دهد ، قدرت استفاده از نرخ بهره پایین و اهرم ، گردش پول ، تقدیر و سهام عدالت برای به دست آوردن املاک و مستغلات با درآمد کافی برای دریافت یک میلیون دلار سرمایه در گردش سالانه آینده و خروج سهام است.

البته برای اینکه فردا یک میلیون دلار در سال دریافت کنید ، باید امروز یک برنامه داشته باشید. همانطور که یک سرمایه گذار املاک و مستغلات یک میلیونر می گوید:

”اطمینان حاصل کنید که در پایان می فهمید که نمونه کارهایتان به چه شکل است. نمونه کارهای آینده من 250 خانه خواهد بود. در صورت پرداخت همه ، این 1.4 میلیون دلار درآمد ناخالص اجاره سالانه است ، و وقتی 60 یا 65 ساله هستم می توانم آنها را بفرو شم و اسکناس را نگه دارم. شما می خواهید به جایی برسید که یک تجارت داشته باشید.

قسمت سوم: ماندن در بالا

اگر یک میلیونر باشید ، به پول و جهانیان اهمیت نمی دهید. مسئولیت میلیونر شدن و ماندن در آنجا به طور کامل بر دوش شماست.

واقعیت این است که هر کسی می تواند میلیونر شود ، اما همه نمی توانند. اکثر مردم دنیا دوست دارند یک میلیون دلار پول داشته باشند ، اما فاقد تمرکز و نظم و انضباط برای انجام کارهایی هستند که برای رسیدن به آنجا لازم است.

قانون 80:20 را به خاطر دارید؟

این قانون در مورد سرمایه گذاران احتمالی نیز صدق می کند. 80٪ از مردم وقت خود را صرف انجام کارهای جزئی می کنند که بازده متوسط ​​را ایجاد می کند. فقط 20٪ بالای سرمایه گذاران املاک و مستغلات وقت و تلاش خود را برای رسیدن به صدر و ماندن در آنجا متمرکز می کنند.

می توانید این کار را با ایجاد یک مسیر مالی انجام دهید:

    با گنجاندن الگوی خالص ارزش در زندگی خود ، یک اردوگاه پایه مالی ایجاد کنید.

    با راه اندازی صندوق اضطراری ، خرید خانه ، اخذ بیمه کافی و ایجاد برنامه املاک از آینده خود محافظت کنید

    آینده خود را با ایجاد انگیزه ، کسب دانش و قدرت ، ایجاد رهبری ، تبدیل مظنونان به آینده ، خرید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و به دست آوردن بینش سرمایه گذاری کنید

    برای ساختن فراوانی از ثروت مالی ، این دوره را با یک برنامه مشخص از کارهای روزانه ، هفتگی ، ماهانه و جاری ادامه دهید

پروفایل های سرمایه گذاران میلیونر واقعی

میلیونر سرمایه گذار در املاک و مستغلات می توانند از هر پس زمینه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی ناشی شوند. این کتاب 21 میلیونر در زندگی واقعی و سفرهای سرمایه گذاری آنها را نشان می دهد.

در اینجا برخی از راه هایی که سرمایه گذاران ثروت خود را از طریق املاک اجاره مسکونی ساخته اند آورده شده است:

رناتا سیرسو در آتلانتا زندگی می کند و 16 سال است که دارای مالکیت اجاره ای یک خانواده و چند خانواده است و در خرید و نگه داشتن ، تعمیر کننده های ثابت در اواسط و قیمت بالای خانه تخصص دارد.

رناتا خود را “overachiever کلاسیک” می نامد و اعتراف می کند که وقتی شما خود را خیلی نازک می کنید یاد می گیرید که همه چیز رنج می برد. به همین دلیل تمرکز او تمرکز روی ویژگیهای بالاتر است که بتواند جریان نقدی و قدردانی بلند مدت را بدون حداکثر برخورد با تعداد زیادی از واحدها به حداکثر برساند.

جری کلوینگر در کانزاس سیتی مستقر است و صاحب 53 خانه تک خانواده و یک زن و شوهر ساختمان تجاری است. جری در سلب مالکیت و فروش عمده فروشی تخصص دارد ، و به قول او “وقتی او در اواسط دهه 1980 سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را شروع کرد ، این کار را فریاد زد.”

در آغاز کار سرمایه گذاری خود ، جری در حال صعود از نردبان شرکتها در صنعت بانکداری بود و به سرمایه گذاری املاک و مستغلات به عنوان یک سرگرمی پولی پاره وقت می اندیشید. هنگامی که او دنیای شرکت ها را پشت سر گذاشت ، جری در سال اول خود سه برابر بیشتر از آنچه در این بانک داشت به عنوان یک سرمایه گذار در تمام وقت در املاک و مستغلات ساخته است. او با همکاری با نمایندگان املاک و مستغلات که بازار را برای او شانه می کنند ، بهترین معاملات خود را پیدا می کند.

کارلوس هربن و همسرش در اوگدن یوتا زندگی می کنند و 15 سال است که در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند. آنها در حال حاضر 261 واحد دارند و در خرید و نگهداری تخصص دارند.

این زوج در سال 1970 از آرژانتین با تنها 120 دلار دلار به نام خود به ایالات متحده مهاجرت کردند. آنها با درک اینكه امریكا سرزمین فرصت ها بود ، بلافاصله مهارت های كارآفرینی خود را با داشتن و اداره انواع مشاغل به كار گرفتند. اما همانطور که کارلوس می گوید ، “روشی که آنها آنرا ساخته اند و آن را بزرگ کرده اند ، مالکیت و اجاره ملک است.”

آیا سرمایه گذار املاک و مستغلات میلیونر ارزش خواندن دارد؟

کالر می داند که هر معامله و بازار املاک و مستغلات منحصر به فرد است ، بنابراین او یک فرآیند یک اندازه را ارائه نمی دهد. در عوض ، او یک نقشه راه جامع برای موفقیت فراهم می کند که می تواند با هر کلاس دارایی و در هر بازار مورد استفاده قرار گیرد تا یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات میلیونر شود.

نقاط قوت

    در مورد استراتژی های اساسی و اصلی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بحث می کند

    توضیح اسطوره های مشترک و چگونگی غلبه بر این موانع در مسیر یک میلیون

    از مدل های اثبات شده برای بودجه شخصی و برنامه ریزی مالی سرمایه گذاری استفاده می کند

    درک موضوعات پیچیده را آسان می کند

    برگه های مربوط به بودجه شخصی ، ترازنامه شخصی ، معیارها و هزینه تعمیر را ارائه می دهد

    شامل پروفایل های 21 سرمایه گذار املاک و مستغلات میلیونر در زندگی واقعی و نحوه رسیدن آنها به جایی که امروز هستند

نقاط ضعف

    در بیش از 400 صفحه ، سرمایه گذار املاک و مستغلات میلیونر مطالعه سریع نیست

    برخی از خوانندگان ممکن است احساس کنند که کتاب از انگیزه اضافه وزن دارد اما فاقد ایده های عالی است

    درست قبل از آخرین سقوط املاک و مستغلات نوشته شده است ، بنابراین برخی از مفاهیم مربوط به اهرم ممکن است برای سرمایه گذاران بلند مدت بسیار تهاجمی باشد

    مفاهیم سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران املاک واسطه ای متوسط ​​و باتجربه که در حال حاضر در راه تهیه 1 میلیون دلار اول خود هستند ، بیش از حد ساده شده است

نتیجه

در حالی که هر کس می تواند یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات میلیونر باشد ، همه نمی توانند. اگر شما هم یکی از مجریان کار هستید ، قطعاً سرمایه گذار املاک و مستغلات میلیونر را به کتابخانه خود اضافه کنید.

این کتاب دارای محتوای فعال برای سرمایه گذاران اولیه ، متوسط ​​و با تجربه است. گری کلر یک کار عالی در توضیح اصول اصلی و استراتژی های واقعی انجام می دهد

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که به راحتی می توانید برای تجارت خود شخصی سازی کنید.

دانلود فایل pdf